Regisztráció | Bejelentkezés | Írj nekünk

visszaLezárások pénteken!

Ezen a héten újabb miniszteri találkozók helyszíne lesz a gödöllői Királyi Kastély. A pénteki esemény kiemelt szintű rendezvénynek számít, ezért a szokásosnál szigorúbb forgalomkorlátozásokra és lezárásokra kell számítanunk.

 

Február 23-án Gödöllőn a Királyi Kastélyban zajlik majd a tagállamok sportminisztereinek találkozója, amely az első lesz az Európai Bizottság sportról szóló Közleménye után. A miniszteri szintű rendezvényt Czene Attila sportügyekért felelős államtitkárral közösen városunk polgármestere Gémesi György nyitja meg. Az esemény kapcsán komolyabb forgalomkorlátozásokra nem kell számítanunk.

 

A követő találkozó az EU védelmi minisztereinek soron következő informális ülése lesz február 24-25-én, Budapesten és Gödöllőn.

 

Gödöllőt a február 25-i találkozó érinti leginkább, mivel a védelmi miniszterek jelenléte különleges  biztonsági intézkedéseket követelnek meg.  Ezek a következők:

 

- Az Ady Endre sétány, a Honvéd utcáig teljes egészében lezárásra kerül.

- A 3-as számú főút mentén is korlátozások várhatóak.

- Pénteken a Zeneiskolában a tanítás elmarad.

 

Megosztás

Hozzászólások

Hozzászólás írásához jelentkezz be!

Nincsenek hozzászólások.