Regisztráció | Bejelentkezés | Írj nekünk

visszaSikeres pályázatok

Önkormányzatunk sikeres pályázatának köszönhetően megvalósult beruházások átadására került sor városunkban. A munkálatok során a Petőfi Sándor Általános Iskola épületének teljes hőszigetelésére és külső nyílászáróinak cseréjére, valamint a Művészetek Háza, Gödöllő felső szintjének és tetőjének korszerűsítésére, hőszigetelésére és ugyancsak a nyílászárók cseréjére került sor.

A Petőfi Sándor Általános Iskolában megtartott hivatalos zárórendezvényen dr.Gémesi György, Gödöllő Város polgármestere, Eich László, a Dunakeszi Tankerület igazgatója, valamint Gubáné Csánki Ágnes, az intézmény igazgatója mondott köszöntőt.

Fotó: www.godollo.hu

Megosztás

Hozzászólások

Hozzászólás írásához jelentkezz be!

Nincsenek hozzászólások.