Regisztráció | Bejelentkezés | Írj nekünk

visszaKordonmentes Gödöllő - Nincs több lezárás a városban!

Január óta városunk kiemelt helyszíne az Európai Unió elnökségi eseményeinek. Az elmúlt hónapokban egymást követték a tanácskozások. Ezek sorában az utolsó kiemelt rendezvény a múlt héten lezajlott ASEM (Ázsia-Európa találkozó) külügyminiszteri találkozó volt.

 

Bár a hátralévő két hétben néhány eseményre még sor kerül majd a kastély falai között, ezek biztonsági fokozata nem igényli a kordon fenntartását, azt már csak rendkívüli esetben építik újra

 

 

Január óta városunk kiemelt helyszíne az Európai Unió elnökségi eseményeinek. Az elmúlt hónapokban egymást követték a tanácskozások. Ezek sorában az utolsó kiemelt rendezvény a múlt héten lezajlott ASEM (Ázsia-Európa találkozó) külügyminiszteri találkozó volt.

 

Bár a hátralévő két hétben néhány eseményre még sor kerül majd a kastély falai között, ezek biztonsági fokozata nem igényli a kordon fenntartását, azt már csak rendkívüli esetben építik újra.

 

Fotó: kareszka.blogter.hu

 

Megosztás

Hozzászólások

Hozzászólás írásához jelentkezz be!

Nincsenek hozzászólások.